| TaviGeorge a întrebat:

Am primit un mesaj acum cateva zile de la un numar 07... si scria ca am facut o depunere de 844 lei catre superbet(ceea ce eu nu am facut)si ca daca vreau sa anulez sa sun la nr de la bcr,iar azi cardul tatalui meu de la bcr a fost blocat pentru frauda,contul de superbet e facut pe buletinul lui iar cardul a fost altul pe cont, de la bt, cont care a fost inchis pentru ca i-a expirat buletinul si nu l-am trecut in cont.A mai patit cineva asta si ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Este problema tatalui tau, odata ce el este adultul care are contul al superbet si cardul bancar implicat in asemenea tranzactii.
Sa mearga la banca si sa vada ce se intampla in contul lui bancar si daca a autorizat o asemenea plata.