| Denis_Nicusor_1977 a întrebat:

Am si eu o intrebare, pot baga bani in steam cu paysafe, fara a baga adresa de facturare?

Răspuns Câştigător
| Alyii7q a răspuns:

Da, poti baga bani in steam cu paysafe. Poti sa mergi la un aparat unde platesti facturi daca stii, iti faci un paysafe acolo si bagi codul in steam.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai face asa ceva?
ca sa risti sa ca banii sa-i fie alocati altuia, din confuzie, fiindca nu au adresa corecta?

| GPA a răspuns:

Nu ești obligat să treci adresa de facturare, poți trece orice date dorești tu, plata oricum o faci din contul tău de Steam. Poți băga paysafe-ul în portofelul Steam de exemplu, cu un cont de paysafe : https://www.google.com/......https?/url

Creezi contul și adaugi codul din bonul fiscal Paysafe la balanța paysafe. Odată adăugat, vei da adăugare sold la portofelul Steam prin contul de Paysafe pe care tocmai l-ai alimentat. Te vei loga cu contul de Paysafe la Steam când dorești încărcarea din Steam cu o anumită sumă (1-2-5-10-15E...)

| Naxite a răspuns:

Daca nu ai inca vârsta legală sa faci așa ceva, nu te încurajez, daca ai vârstă legală, da poți băga. Dar eu tot nu înțeleg de ce ai baga bani intru joc