| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema si as avea nevoie de cateva sfaturi.
Am de vanzare diferite componente de calculator(hard de 400Gb, 200Gb...monitoare cu tub de 15 si 17 chiar si LCD, diferite cabluri etc,,, cam tot ce tine de un calculator) si nu stiu ce strategii de vanzare sa folosesc. Poate ma puteti ajuta!

Răspuns Câştigător
| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Fi atent, intra pe forum.computergames.ro, fa-ti cont si vinde-le acolo...
Precizeaza acolo si daca sunt noi, sigilate, daca au garantie si chestii de-astea...
Succes!
(app zi-mi despre hard-ul ce 200 Gb- daca nu e SATA zi-mi pe privat un pret)

1 răspuns:
| SRB a răspuns:

Incearca sa le vinzi okazii
http://www.okazii.ro.