| anonim_4396 a întrebat:

Am site-ul zookyfriends.com, si as vrea sa aud parerea voastra cu privire la el. Merita sa investec mai departe in el?
Cum pot atrage utilizatorii sa se inregistreze, ce imbunatatiri ii mai pot aduce?
Am facut promovare cat de cat, insa tot nu este ceea ce mi-am propus.

Siteul este http://zookyfriends.com, este un "social engine".

Multumesc

Răspuns Câştigător
| MrBlueEnergy a răspuns:

Da e ok, ceva de genul facebook. insa va trebui sa l promovezi in forta. Iti trimit acum mesaj la toti ai mei de pe mess adresa siteului. funda?