| anonim_4396 a întrebat:

Am terminat facultatea de management recent, as dori sa stiu si eu ce avantaje am, in special salariu m ar interesa. multumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata n-ai nici un avantaj si nici salariu, o sa le ai dupa ce te va angaja vreo firma ca manager. Acestea o sa depinda de cat de bun vei fi si cat de mare este firma care te va angaja. In orice caz nu te astepta la mare lucru pentru inceput, important este sa-ti gasesti un loc de munca cat mai apropiat de pregatirea ta si sa capeti experienta. Succes si numai bine!

| alessia5158 a răspuns:

N-ai niciun avantaj!--- bucata de hartie care-ti atesta pregatirea nu te propulseaza direct in jiltul de manager! Te sfatuiesc sa te gandesti la un master mai degraba decat la un salariu( sau, eventual, la a doua facultate )Iti spun asta, pentru ca, am intalnit absolventi de la management prestand munca de agent de vanzari.

| express11 a răspuns:

Pina cind nu esti mic nu poti fi mare! trebuie sa ai C.V. beton sa gasesti un post ok! fiind incepator, nu se stie nici daca gasesti ceva de munca! bafta!

| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
ANGAJAREA SE FACE MUMAI PRIN SITE:
http://imparte-pliante.ucoz.ro