| xtremetime a întrebat:

Vreau sa aplic la o facultate si nu stiu pe care sa o aleg dintre urmatoarele: ASE Bucuresti : Facultatea de Management, Facultatea de Administratie si Management Public / SNSPA Bucuresti : Facultatea de Comunicare si Relatii Publice, Facultatea de Management / Univrsitate Bucuresti : Facultatea de Administratie si Afaceri.

De luat in considerare ca am terminat profil uman filologie si nu sunt o fire prea silitoare, harnica, dar imi plac activitatile gen proiecte etc.
M-ar interesa si niste pareri de-ale unoara care sunt la acele facultati.

1 răspuns:
| RisiKo a răspuns:

Pai daca spui ca ai terminat la un liceu cu profil uman, filologie, ar fi preferabil la drept.