| Everts a întrebat:

Am trimis un colet prin Posta Romana joi, inainte de Pasti... in cat timp ajunge la destinatie?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inainte de pasti cand?
Probabil marti-miercuri daca ti-au trimis mail ca au preluat-o.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

3-5 zile lucratoare. Depinde de ruta. Una e Bucuresti -Iasi unde sunt 2-3 trenuri/zi directe si alta e Cucuieta de Deal - Macarestii de Valeni.

| Everts explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Am trimis de la Timisoara la Bucuresti

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Si sa nu uitam ca de sarbatori sunt mai aglomerati si au acelasi efectiv de lucratori.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Dureaza 2-3 zile lucratoare sa ajunga deci poate ajunge de marti pana joi.

| LexiEla a răspuns:

Undeva pe joi, cred. Trebuie sa treaca zilele de sarbatoare, adica martea, apoi il vor expedia.