| teknoob a întrebat:

am trimis un colet prin posta romana iar acesta ajunge la destinatie saptamana viitoare. Trebuie sa primesc bani pe acel colet. Problema este ca nu voi fi acasa saptamana viitoare. Cat timp vor sta banii mei la posta? trebuie sa platesc ceva in plus pentru ca au stat acolo cateva zile?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate imi amintesc banii se pastreaza 20 zile de la instiintare ori de cand postasul ii aduce acasa. Nu trebuie sa platesti ceva. Numai bine!

1 răspuns:
| dyanna1989 a răspuns:

Daca trebuie sa primesti bani presupun ca ai trimis coletul cu ramburs...parerea mea e ca nu e nici o problema daca intarzii cateva zile. Nici nu cred ca trebuie sa platesti in plus, platesti doar pentru colete neridicate la timp ceva taxe