| Nico_5639 a întrebat:

Am un aparat foto digital Sony DSC W55 si mi s-a stricat opticul nu stiti cam cat m-ar costa sa-l repar?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceeasi problema. Leila, spui ca ai arajat obiectivul fara sa il desfaci? IAl meu este mai ridicat intr'o parte si am incercat sa il asez dar mi'e teama sa nu il stric mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doresc eu sa cumpar aparat foto Sony DSC-W55 cu obiectivul defect, cine are, rog sa ma contacteze la 0766777837 sau chcristi@gmail.com

| Jesss a răspuns:

Obiectivul s-a stricat? daca da, eu anul asta, in vara am scapat aparatul cu obiectivul in jos si bineinteles ca a cazut pe el... o perioada intinsa de timp nu mi-a mers dar m-am ambitionat si singura FARA sa-l desfac am reusit sa-l repar happy Eu am un CANON.La mine inca face putin zgomot cand il deschid dar tin de obicetiv si totusi merge.Nu stiu daca si la tine o sa mearga dar inainte sa-l dai la reparat incearca si-asa happy poate, cine stie, ai norocul meu!
Succes!

| Jesss a răspuns:

Da! Fara sa-l desfac... nici nu ma pricep, am avut doar un unoroc imens ca nu a fost prea grav si bineinteles am intervenit repede... ca daca il tii vreun an si uiti de el deja e evident ca ne mai lucrand cu el se uzeaza in timp happy sper ca te-am lamurit