| ArisDi a întrebat:

Am un card de la bcr mastercard! As vrea sa stiu daca atunci cand fac o tranzactie online voi primi vreun mesaj pe telefon sau ceva

3 răspunsuri:
| mirceakitsune a răspuns:

Da vei primi

| Insideb0i a răspuns:

Eu am la BRD card la fel si tatal meu. Amandoi primim cate un cod pe telefon in momentul in care facem o tranzactie online. Cel mai probabil la fel este si la tine. E o metoda mult mai sigura pe internet la care adera din ce in ce mai multe banci. Bafta!

| miha136 a răspuns:

Buna, de fiecare data cand vei achita ceva online vei primi acel cod de securitate ca sa validezi tranzactia, dar ca sa vezi si ce ai cumparat de obicei vezi doar in aplicatie.