| Nexus71711 a întrebat:

vreau sa platesc la un joc cu cardul(cu un MasterCard Mondo).Cand selectez tipul de card imi arata doar MasterCard.
Pot plati cu MasterCard Mondo?(As vrea sa stiu de la cei care au mai platit). Jocul este LoL

Răspuns Câştigător
| eaglewatch01 a răspuns:

Nu cunosc tipul acesta de card, dar din moment ce e atasat unui cont, poti plati cu el.In caz ca e incompatibil o sa-ti dai seama singur, deoarece sistemul de securitate atasat nu permite plati cu un card incompatibil.Banuiesc ca te referi la plata online.MasterCard e denumirea generala.