| numesiprenume0 a întrebat:

Am un teren pe care as putea planta orice... ce sa plantez pentru a face o afacere? Unde vand mai departe roadele catre comercianti? Unde ii pot gasi online? Ofer funda!

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cât teren ai? Dacă produc ce se cere la piață, poți să și vinzi.

| gabicoo a răspuns:

Plantează lei sau țigări fără timbru!

| gabicoo a răspuns:

Poți cultiva cânepă indiană. De găsit te găsesc ei. Mai întâi clienții apoi poliția!

| Digikey a răspuns:

Stejar.Se vinde cu 1000E m3 de scandura.
Asta daca nu te grabesti.

| aimullah123 a răspuns (pentru Digikey):

Pai si costurile de productie?

| aimullah123 a răspuns:

Nu stiu cat de mare e terenul tau si ce asteptari ai dar in supermarketuri se vand foarte bine: morcovii, ceapa, cartofii si merele.

| Ensiferum a răspuns:

Planteaza nuci, ar ecineva in Geoaģiu un soi de nuci pe care ii plantezi si în 4 ani se dezvolta suficient încat sa dea roade, mi se apare o afacere foarte profitabila dar trebuie sa ai rabdare păna se dezvolta.