| Larisa211 a întrebat:

Unde pot gasi un site unde se vand haine online ieftine? multumesc anticipat! Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intereseazate la magazinele care vand haine second hand ti le cumpara ei direct sau pe facebook iti faci o pagina cu hainele si preturile de vanzare apoi trimiti linkul lumii.

| mgtow a răspuns (pentru mgtow):

Am raspuns gresit.

Răspuns utilizator avertizat
| Robertttttttt a răspuns:

Www.miniprix.ro e cel mai bun :)

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Http://www.tinar.ro/,dar cel mai bine ar fi sa mergi prin magazine pentru ca acolo vezi ce cumperi si poti proba.

| danutz9100 a răspuns:

Cred ca pe www.superpret.net sunt cele mai ieftine haine la cea mai buna calitate!

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-online.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| Ajuttot a răspuns:

Incearca aici sunt haine foarte bune si ieftine in acelasi timp http://bit.ly/1TbPMea

| kiddi78 a răspuns:

Aici vei gasi haine frumoase la preturi foarte acceptabile http://adelaoutfit.blogspot.ro/

| MARRY05 a răspuns:

Http://www.facebook.com/Haine18
aici sunt haine ieftine

| hainesibiu a răspuns:

Www.fashion-magazine.ro descoperă ultimele tendințe în moda. Colecții, lookbook și noutăți în haine, accesorii și încălțăminte.

| hainesibiu a răspuns:

Www.fashion-magazine.ro articole dama de la 9 lei

| mia000 a răspuns:

Www.affingostore.com ii un magazin online cu haine ieftine. Am comandat de la ei si sunt foarte multumita, mai ales ca mi-au oferit si vouchere pentru comenzi mai mari de 200 lei(si crede-ma ca din 200 lei iei vreo 5-6 produse).

| HaineieftinesibuneRO a răspuns:

Www.haineieftinesibune.ro

Haine bune la cele mai mici preturi!

| Maaadaa a răspuns:

Ai putea incerca si acest blog : furnicareala.blogspot, poate gasesti ceva pe placul tau, plus ca unele preturi sunt negociabile happy!

| nouname a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/eu pe pe acest sait mi-am luat multe haine si se merita sunt de calitate.

| mayita a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/Haine-Monix/1398007203763614 Aici vei gasi haine frumoase la preturi foarte acceptabile

| mlain a răspuns:

Incearca www.supremshop.ro, au calitate si preturi ok.

| Lendana a răspuns:

Eu am gasit de curand, un site care are haine chiar ieftine avand in vedere preturile din Romania si sunt si f dragute! pantalonii nu arata ca in imagine, chiar arata bine pe corp. pup!:* uite siteul: http://klaudernet.ro/