| BiuL a întrebat:

Am vazut la stiri ca bancile au comisoane pentru retragerile de numerar de la bancomate sau pentru interogarea soldului.
Intrebarea mea, este daca ii verific contul online (prin serviciul fast banking) mi se retine vreun comision?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Online nu se retine comision ca oricum platesti serviciul pe luna

| BiuL explică (pentru suntserios):

Merci de raspuns.
Deci nu conteaza de cate ori verific contul ca tot aceeasi suma o platesc?

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Accesarea online se plateste separat, ca abonament si nu la interogare, in general.

| BiuL explică (pentru cristimihailov):

Multumesc pentru raspuns.