| LaTulipeNoire a întrebat:

Amazon.com trimite orice produs si in Romania? Am adaugat in cosul de cumparaturi un display de telefon si imi spunea ca nu trimite la adresa pe care o avea la contul meu...Sa fi scris gresit adresa?

Trimit orice produs in orice tara? Inclusiv Romania?
De ce trebuie sa platesc transportul pentru fiecare produs in parte? Nu exista o solutie sa platesc transportul doar pentru un sg produs?

4 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Dai la editare cont si verifica adresa daca nu merge nici atunci iti recomand eu doua site-uri bune de pe care cumpar eu mereu
www.gsmnet.ro
www.techgsm.ro

si ce vrei sa spui ca pe site asta de pe care cumperi tu daca comanzi mai multe produse odata platesti transpot pentru fiecare?
intre pe ce ti-am zis eu sunt firme serioase

fundaaaaaaaaa plss:D

| bogdan3vl a răspuns:

Da am vazut eu ce ieftine sunt de fapt mai scumpe decat in Romania

| LaTulipeNoire explică:

Nu vreau sa cumpar din Romania pentru ca sunt scumpe!