| GicaGigekGica a întrebat:

As avea nevoie rapid de niste bani (70-100 lei) si as dori sa imi spuneti niste metode sa fac rost de ei intr-un timp cat de cat rapid. Vreau sa mentionez ca am 14 ani si nu as vrea metode care functioneaza doar in America (standul cu limonada, plimbatul de caini)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sun-o pe matamare si intreab-o daca a luat pensia

| gabicoo a răspuns:

Culegi un portofel în autobuz! Dă rezultate mai bune în momentul urcării sau coborârii din autobuz!
Metoda funcționează! Dacă te prinde asta e! Cazare și masă gratis timp de 2 ani jumate'.
laughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Faci conturi Monese/Revolut/C.u.rve. 50 RON + 15 EUR + 5 GBP. Problema e ca ai nevoie de un adult care sa le faca in numele lui la faza asta... sad

| sierra1 a răspuns:

"As avea nevoie rapid de niste bani (70-100 lei) si as dori sa imi spuneti niste metode sa fac rost de ei"

metoda 1: mama

metoda 2: tata

metoda 3: bunu/buna