| primavar a întrebat:

Doresc sa imi spuneti cateva metode de facut bani online.Si vreau metode testate.Va rog seriozitate. Am uitat sa mentionez ca am 15 ani. Multumesc mult!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa stii sa faci ceva: traduceri, contabilitate primara, web-design, programare. Poti incepe pe freelancer.com. Initial vei fi platit mai putin si va trebui sa muncesti din greu, sa furnizezi munca de foarte buna calitate, respectand termenele, pentru ca apoi sa poti cere mai multi bani.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Ai sa gasesti in cautarile tale,acele site-uri PTC(platit pentru click-uri) dar nu recomand,sunt cateva site-uri cu sondaje platite(nu se fac multi bani, doar "maruntis"), eu sunt inscris pe cateva(daca te intereseaza ti le pot spune) si mai sunt site-uri unde iti vinzi serviciile pe care le poti oferi daca te pricepi la ceva anume de care are nevoie ofertantul(traduceri de texte, crearea unor pagini web, etc...).Iti v-a trebui insa si un cont in care sa iti intre acei banuti.

| primavar explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Ma intereseaza poti sa imi spui acele site-uri care spui ca esti inscris

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru primavar):

Trimite-mi adresa ta de mail la adrianmaresal@yahoo.com.Unele necesita invitatie, asa iti pot trimite direct link de inscriere. Daca ai si intrebari suplimentare, iti pot raspunde acolo, fara a iesi din topicul discutiei aici.