| GicaGigekGica a întrebat:

As vrea sa imi spuneti niste idei sa fac niste bani avand in vedere ca am doar 14 ani. Stiu ca nu ma pot angaja dar cred ca niste sunt metode, nu as vrea metode care functioneaza doar in America (standul cu limonada, plimbatul cainilor) Multi o sa ziceti nu am nevoie de bani la varsta asta dar vreau sa imi cumpar un lucru ce parintii mei nu sunt de acord sa mi-l cumpere happy

3 răspunsuri:
| Alexandruxxxx a răspuns:

Nu exista la noi în tara doar la lopata pe 5o de lei pe zi înrest te ia de la 16 ani

| GicaGigekGica explică (pentru Alexandruxxxx):

Trist laughing

| Alexandruxxxx a răspuns (pentru GicaGigekGica):

Ce ai vrea sa îți iei? Poate îți spun vreun pont sa îți dea bărbați bani sa îți iei ce vrei