| silvia_6803 a întrebat:

As dori sa fac si eu un ban pentru ca nu am niciun fel de ocupatie decat ca sunt eleva in clasa a 12 si dupa masa nu am ce face daca stiti ceva vreun job ceva, sau orice altceva din care sa iasa bani? mi-ar place sa pot munci si de acasa din fata calculatorului astept raspunsuri sper sa ma ajutati va rog frumos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.onbux.com/? r=k1ngl1on faci bani :X usor, sigur si rapid

20 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Auzi la ea! n-are ce face! stii ca anul trecut a fost o promovabilitate f mica la bac? cred ca tu esti cea care are nevoie de meditatii.
poate o sa imi dai stupid si nefolositor, dar iti vreau binele. dupa ce scapi de bac poti face ce vrei :*

| alinutza83 a răspuns:

Ajuta un copil de prin vecini la temele suplimentare... un fel de meditatii la romana, matematica.

| camilia1 a răspuns:

Reprezentant FM! Produse de calitate, usor vandabile, profit mare (40%). Parfumuri, cosmetice, detergenti pentru curatenia casei. Nu este obligatoriu sa vinzi, poti castiga doar daca iti creezi o structura proprite. In 6-12 luni de la inceperea activitatii, poti avea un venit net lunar de peste 5000 RON. Daca vinzi 2 parfumuri pe zi, castigi 616 ron pe luna (2parfumuri*14 lei profit net*22zile=616 ron). Parfumurile sunt create in aceeasi nota cu marcile cunoscute (Armani, Gucci, Cacharel, Dior, Lancome etc), diferenta fiind doar de eticheta, ambalaj si pret (36. 8 ron pret de distribuitor). Nu trebuie sa faci nici o investitie! Cauta-ma pentru detalii.

| 구미호 a răspuns:

Meriti raspuns, cauta cu unul din parintii tai un magazin si intreaba daca te accepta si daca nu, mai cauta happy, fundita te rog frumos>

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.onbux.com/? rh=31f27153acf430dda6dfd9a71b503d1f aici faci bani lejer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutari Silvia. Din fata calculatorului poti face multe lucruri poti face multe lucruri. Majoritatea variantelor de a face bani online fara experienta sau cunostinte solide pe un domeniu sunt scam. Daca totusi stapanesti niste cunostinte de stiu eu ce, poti incerca pe site-uri ca elance.com - o comunitate de provideri de varii servicii si initiatori de proiecte. Acolo poti aplica per proiect iar odata acceptata oferta ta de colaborare, banii sunt garantati. Domeniile sunt foarte variate - de la design, programare, asistenta virtuala, arhitectura, traduceri, etc. Poti fi platita pe ora sau per proiect, depinde de job. Daca, de exemplu, nu stii sa faci lucruri foarte tehnice, poti sa aplici la joburi in care clientul necesita pur si simplu un research pe internet pe un subiect anume. Si mai sunt si alte variante la fel de simple.
Ca sfatul sa fie complet, o sa te sfatuiesc sa nu te bagi la job'uri de design doar pentru ca ai photoshop'ul instalat. Majoritatea angajatorilor chiar cauta profesionalism si s-ar putea sa fie o experienta neplacuta si pentru tine si pentru angajator in momentul in care nu o sa livrezi ce asteapta. Mai sunt site-uri de freelancing specializate pe diverse domenii, insa nu ai spus ce stii sa faci in fata calculatorului.
Eu nu necesit fundita pentru ca nici nu stiu ce e (dar banuiesc).
Cat despre BAC-ul romanesc, sa fim un pic seriosi. Ce relevanta are testul asta in viata sau cariera unui om? Deschide niste drumuri anume? Nu prea. Drumurile sunt tot alea iar o facultate e mult prea accesibila pentru a mai fi garantia unei cariere.
Experienta si cunostintele solide (practice si teoretice) pot fi insa o garantie. Asa ca eu te sfatuiesc sa incepi cat mai curand sa activezi in domeniul pe care ti l-ai ales, chiar daca incepi foarte de jos.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca reprezentant cosmetice www.ladys-ro.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rubrica din dreapta pe www.cautabona.ro selectezi localitatea in care locuiesti si apesi un click cu mouse-ul
bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La calculator poti face traduceri
poti face editare de texte pentru edituri de carti sau chiar pentru ziare
poti scrie poezii sau un roman si sa cauti o editura care sa iti publice creatia iar tu sa ai partea ta de venituri financiare conform drepturilor de autor
poti ajuta la crearea unor site-uri pe internet
poti ajuta la administrarea unor forumuri pe internet
poti da ore de calculator la elevi mai mici decat tine sau la persoane mai in varsta dintre vecini, administratori de asociatii mai in varsta, contra unor mici preturi pe ora
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa! contacteaza-ma pe Y/M fanyk_03!

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Gaseste ceva de lucru la un restaurant, sau sa imparti pliante sunt multe job-uri pentru elevi(trebuie sa ai doar peste 18).

| CoCoMona a răspuns:

Eu am informatii cu privire la afacerea WAZZUB.

Eu m-am inscris deja, iar informatiile gasite pe net chiar m-au ajutat sa fac pasul asta!

Vezi si: http://www.youtube.com/watch?v=-c0LALnuADA

http://forum.realitatea.net/showthread.php?t=59994

http://www.istiri.net/2012/02/adevarul-despre-wazzub-comunicat.html

Daca va place si vreti sa va inscrieti, accesati link-ul: http://signup.wazzub.info/?lrRef=5a4bc400

ii sprijina si cei de la twitter: https://twitter.com/#!/WazzubTweets

| celmaitare a răspuns:

Intra pe ejobs.ro sunt f multe chestii la care te poti inscrie acolo.:*

| bitek a răspuns:

Imi pare rau! bai voi de la avon...sunteti constienti ca mare sursa de venit nu e! ce tot faceti atata reclama daca pot zice! am fost reprezentant 7 ani si cu ce m- am ales? da adevarat este ca mai castigi cate un produs din vanzari! vb vine din banzari ci din profitul tau de nimic! si sa nu uitam ca ink e jale in Romania! fata a intrebat frumos si voi cu avon ul vostru va si bagati in seama! sa nu uitam si de ladys ...nu te -ai obosit cat ai scris? tu esti constienta ca firma de rahat e! ladys!
ok sfatul meu este ...ai terminat presupun clasa a 12a si acum cauti ceva! cele mai bune afaceri la ora actuala sunt din fata calculatorului! la ce afaceri ma refer? cumperi vinzi! poti cumpara de pe ebay, de pe tradekey.co.uk si apoi vandute pe okazii.ro la noi in tara! scuze ca m-am razbunat pe astia cu avon si ladys dar m-au stresat si pe mine!

| ღGummyTzaღ a răspuns:

Pai te poti angaja ca si "chelnerita". la vreo terasa big grin si asa poti face banuti >.

| eisicedaca a răspuns:

Da add la id eeisicedaca e vb despre un site! eu am castigat 300 in 5 saptamana! si pe zi ce trece castigi tot mai mult! fara clickuri fara alte prostii si situri de ****!

Răspuns utilizator avertizat
| fefe03 a răspuns:

Selectam reprezentanti vanzari produse cosmetice ladys
-program flexibil, seriozitate;
-activitate in timpul liber,
indiferent varsta;
-discount avantajos, mostre
JOB VALABIL PENTRU TOATE JUDETELE DIN ROMANIA.
Activitati de vanzari cosmetice, management si consiliere.

Cerinte

-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-colectarea de comenzi de produse, pe baza brosurilor;
-distribuirea produselor clientilor personali;
CÂSTIGA ACUM VENIT SUPLIMENTAR!

Pentru a fi introdus in sistemul nostru puteti sa va creati cont accesand http://www.ladys.ro Apasati apoi pe "Creati-va cont!" in partea stanga sus a site-ului accesat sau butonul "Contul meu". Completati datele necesare discauntul este foarte MARE 25%-32, 5% daca deveniti coordonatori de asemenea Daca inscrieti o persoana in retea primiti 10% din vanzarile acelei persoane. Lucreaza pe cont propriu! - Fa-ti program asa cum iti doresti! - Accepta provocarea! - Poti castiga
mai mult decat ti-ai imaginat vreodata! Pentru materiale informative si inscriere trimiteti email la: avon. fefe@yahoo.com Cerinte Ca Reprezentant/coordonator ladys: - gasirea potentialilor clienti - vanzare produse ladys in urma primirii unor brosuri lunare - livrarea produselor la clienti - incasare contravaloare - plata produselor se face rambus la primirea coletului Ca si Coordonator ladys: - dezvoltarea unei echipe - vanzare produse ladys in urma primirii unor brosuri lunare - livrarea produselor la clienti - incasare contravaloare - plata produselor se face rambus coletul il primiti gratuit cataloage de asemenea
. Primiti bonus de la toate nivelurile retelei dumneavoastra dupa cum urmeaza: nivelul 1 10%, nivelul 2 5%, nivelul 3 2. 5%, nivelul 4 1. 25%, nivelul 5 - 0. 62% etc.

Pentru a finaliza inregistrarea contului dumneavoastra, aveti nevoie de codul reprezentantului care v-a recomandat. Codul de inregistrare este:
PFmrTmZR
(selectati-l cu COPY si PASTE). Obiectivul nostru este sa extindem reteaua de reprezentanti ladys in toate colturile tarii.
Persoana Contact Persoana Contact: fefe Y/M ladys_cosmetice@yahoo.com
eMail Job Adresa eMail: avon. fefe@yahoo.com
WEB Job Adresa WEB: http://www.ladys.ro
http://googlelocuridemunca.wordpress.com/ http://ladys.ro/a/PFmrTmZR