| WraNyusS a întrebat:

Cum pot sa fac bani la 14 ani adica poate stiti ceva...i genul ca poate parinti vostrii sunt anagajati direct de acasa sau voi as dori sa stiu cum pot sa fac banii acasa adica nu stiu sa crosetez pentru firme sau sa fiu reprezentant avon dar daca ma fac reprezentant n-am clienti in fine..Astept solutii garantate care sa iasa bani instatnt!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Stefan_Amisculesei_1998 a răspuns:

Fa cd-uri sau dvd-uri cu jocuri filme muzica etc.
contacteaza-ma pe facebok "amisculesei cristian stefan" si mai discutam acolowinking