| kidblue a întrebat:

As dori sa-mi deschid un magazin.Aveti idee de site-uri din China sau Turcia(de ex replici dupa haine originale). Multumesc

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Firma din Instanbul cauta colaboratori in Romania uite aicea aslan.trade@yahoo.com ia legatura! Si cu haine din Tunisia aicea Tunis.Rom.Comert@gmail.com.

3 răspunsuri:
| MLak a răspuns:

Http://alibaba.com/ e cel mai bun pentru China, insa daca vrei sa faci bani, trebuie sa comanzi cantitati mari, adica un container intreg. Transportul unui container pe vapor costa aprox $9000.

Trebuie sa fii atent si sa nu vb cu un intermediar, ci direct cu producatorul, si trebuie sa fii atent la tepe.

| BassHunter13 a răspuns (pentru MLak):

Eu zic ca daca ar aduce din Turcia ii mai bine! Mi se pare mai de buna calitate!

| kidblue explică (pentru BassHunter13):

Stii ceva site-uri cu haine replica dupa original din Turcia? Mersi

| BassHunter13 a răspuns (pentru kidblue):

Firma din Instanbul cauta colaboratori in Romania uite aicea aslan.trade@yahoo.com ia legatura! Si cu haine din Tunisia aicea Tunis.Rom.Comert@gmail.com.