| DaniNegoi2003 a întrebat:

As dori sa plec acum in Octombrie in strainatate, singur. Merita sau este riscul prea mare? Aveți vreun sfat? Dau funda

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai bani indeajuns si esti major, du-te.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, de ce nu?
Mai ales daca esti major si ai bani suficienti sa calatoresti si sa vezi ce vrei, in lume.
Calatorie frumoasa!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai dori să pleci fără să știi ce vei face acolo, riscul e prea mare pentru tine.

| Frank51 a răspuns:

Mare riscul, s-ar putea să faci pană.

| ReddY25 a răspuns:

Depinde încotro vrei

| Furnicuta000 a răspuns:

Intrebarea asta e asa generala...fii si tu mai explicit

| and0ra a răspuns:

Depinde unde vrei sa mergi, cât vrei sa stai, dacă ai suficienți bani. Dacă vrei doar sa călătorești, atunci da, de ce nu. Dacă vrei totuși sa stai acolo permanent sau pe lunga durată, gândește-te mai întâi dacă ai suficienți bani, dacă ai putea sa iti găsești de lucru. Părerea mea ar fi sa vizitezi măcar țara respectiva înainte de a te duce permanent, pentru a-ti face o idee.

| marcusspargatordebuci69 a răspuns:

Nu pleca mori se prabuseste avionu