| robertzel00 a întrebat:

As dori un loc de munca undeva...sunt din bacau... vreau ceva usor sa fac...nu conteaza pretul ceva de care sa nu ma plictisesc...cine ma poate ajuta? stima

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino in bucuresti se cauta forta de munca, acum nu mai este la alegere, ce gasesti.

2 răspunsuri:
| adeana a răspuns:

Ma indoiesc ca te vor asalta ofertele aici.
Fa-ti un cont pe un site de joburi si aplica la ce iti place sau la ce esti calificat.
N-ar fi rau nici sa aplici pe site-urile fundatiilor sau organizatiilor din zona ta, care cauta voluntari mereu. Daca vrei sa faci ceva doar ca sa nu te plictisesti, atunci acolo e de tine.
Daca vrei sa faci si bani, depinde ce stii sa faci. Intreaba prietenii, cunostintele si anunta-i de intentiile tale si poate te vor putea ajuta.
Succes.

| marioBARCELONA a răspuns:

Cred ca pentru inceput ar trebui sa faci o lista a preocuparilor ce eventual nu te-ar plictisi...
Succes!