| SweetyBoy a întrebat:

Buna sunt Andrei am 17 ani, si as dori sa ma angajez undeva in Dorohoi Sau Suceava ma poate ajuta cineva cu niste locuri de munca?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Concret, ce esti capabil sa faci?

3 răspunsuri:
| IAndra a răspuns:

La 17 ani?

| anonimpublikmasculin a răspuns (pentru IAndra):

Nu bleati 50 daca ti-a spus ca la 17 apu la 17 si nu da comentariile tali concenie

| SweetyBoy explică:

Pai....in domeniul hardware si software in principal ma descurc sa diagnostigez o problema sa o repar sau software > instalez windowsuri cu tot cu strictul necesar functionari corespunzatoare pc-ului, Hardware mai bine cunosc foarte bine piesele pc-ului, daca e o posibile piesa defecta imi pot da seama care e...