| Anonymus1o97 a întrebat:

As vrea câteva detalii despre aplicația Joom. In cat timp ajung comenzile

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa ce plata a fost facuta si banii au intrat in contul lor bancar (dureaza cateva 4-5 "zile bancare", fiindca este plata internationala) statusul cumparaturii se schimba din "procesat" in " aprobat", dupa care pleaca spre destinatie, uramand sa faca 15 zile.
in total, cred ca-i vorba de 20 de zile.

https://www.joom.com/en/faq/article/61d45de61c948e0358fcfa28

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 luni.

| ZyRRe a răspuns:

Plata durează 2 maxim 3 ore până este procesată. După, mai durează câteva ore până îți trimit email de confirmare cum că pachetul a plecat de la ei. Ajunge de obicei într-o lună.

| Bogdim0t a răspuns:

Păi prima parte este plata care durează și aia un pic, apoi ei îți aprobă comandă și după tip livrează, este probabil și depinde de produs, mie mi-a venit repede, cam în 15-16 zile