| Stropdeploaie a întrebat:

E cineva pe aici care a facut cumparaturi de pe aplicatia Joom? Este de incredere? As vrea sa-mi cumpar un telefon ...Sa risc?))

Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

Da, am cumpărat și de la ei, sunt cam la fel ca și wish, geek sau aliexpress. Sunt serioși în sensul ca îți trimit produsul, dar calitatea cam lasa de dorit, la fel ca și de pe celelalte site-uri enumerate de mine mai sus.
Am luat mai demult un Oukitel de la ei cu camera de 24 Megapixeli și făcea poze mai nașpa decât un Nokia N95...

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Este prima data cand aud de ea, deci iti dai seama ce incredere am :-))!