| 121huuu a întrebat:

As vrea sa castig niste bani dar sa fie munciti sa lucrez de acasa de pe pc ce recomndari ati avea?

17 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu se pot face! Vei găsii o mulţime care te vor aburii că se poate, dar vei lucra în favoarea lor. Dacă ar fi aşa am sta toţi acasă şi am face bani.

| StiuCeSpun a răspuns:

Da, poti castiga online prin urmatoarele metode: Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

| KodrutZ a răspuns:

Ba se poate, muncind doar pentru tine si nu pentru altii, numai ca e foarte multa transpiratie la mijloc. Ce stii mai exact sa faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ivata primii pasi in a face bani pe net
www.roclick.blogspot.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata primii pasi in a face bai pe internet
www.roclick.blogspot.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata absolut totul despre cel mai bun pay to click din lume www.roclick.blogspot.ro Alaturate liderului mondial NEOBUX

| pisicutzamik a răspuns:

Poti sa devii reprezentant la avon, oriflame, etc...si faci bani de acasa

| EdiT a răspuns:

Dacă ai un site popular, poți încerca prin Google AdSense. Poți căuta mai multe detalii...

| costan a răspuns:

Poti castiga bani pe net numai daca te implici, vezi aici cele mai bune programe de afiliere, jocuri, sondaje si care aduc bani, unele dintre ele au deja si dovezi de plata: http://bani-net-azi.ro/

| ellutza a răspuns:

Nu exista

| ellutza a răspuns:

Adu dovezi clare ca se poate, nu da link-uri

| ellutza a răspuns:

Bai copilu' am mai mult cap ca tine si stiu engleza si mai bine ca tine deoarece traiesc in Irlanda. Cunosc destula lume si nu am auzit pe nimeni sa fi facut bani din dat clik pe link-uri si prostii din astea. Iar baiatul care a intrebat daca era bun in IT, stia deja cum sa faca banii in fata calculatorului. Si ma refer la bani nu la 5 dolari pe luna.

| ellutza a răspuns:

Mda, obervam ca ti-ai cumparat ochelari de soare...

| Gabryel98 a răspuns:

Eu stiu o singura metoda:ar trebui sa ai un site/blog/forum destul de popular si cauti pe google,, google adsense" (sau ceva de genu') si castigi bani din reclame

| Adib123 a răspuns:

Vezi aici http://3afaceri.blogspot.ro/, poate gasesti ceva interesant

| axell890 a răspuns:

Alaturate celor mai recunoscute site-uri care te platesc pentru fiecare click. Vezi DOVEZILE DE PLATA roclick.blogspot.ro ale liderilor mondialI Neobux si Clixsense

| Sara_8501 a răspuns:

Http://Visitors2Cash.com/ref.php?refId=169459 asta e cea mai buna modalitate de a cistiga niste banuti de acasa, te pupic si iti doresc mare succes:)