| dariusbocos a întrebat:

Se poate sa fac ceva acasa la calculator sa lucrez acasa pe calculator sa castig ceva bani? Bineinteles ca nu sume mari asa mai mici... Aveti idei? Sa fac un site cu ceva? Sau se poate face bani pe net? Tot ce vreau sa stiu e daca se poate sa castig bani de acasa de la calculator si cum happy Chiar daca acest lucru necesita sa stau cateva ore la calculator happy Promit Funda!

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

De inceput trebuie sa ai un site, dupa, incepe pe rand cu fiecare program de aici, vezi ca majoritatea au si dovezi plata: http://bit.ly/1af5LBq

5 răspunsuri:
| ali_8949 a răspuns:

Daca ai cap da, se poate sigur! Trebuie sa vezi din ce.

| Brotacelul a răspuns:

Poti sa-ti faci si site/blog... in timp ai putea castiga bani prin el. Iti recomand sa incepi cu www.ucoz.ro ca e mai usor de folosit...
Succes!

| stroedaniel13 a răspuns:

Poti castiga bani pe internet. Suma pe care o vei face depinde de tine si putin de noroc.

Incearca cateva metode prezentate aici: www.bani-pe-internet.net

| FlorinM28 a răspuns:

Uite aici goo.gl/PjxPl gasesti cateva idei.

| Dadana a răspuns:

Se pot face mai multe, de la propriul site/blog, asa cum iti sugera cineva mai jos, pana la servicii de freelancer. Vezi aici mai multe idei si detalii: www.munca-la-domiciliu.biz/cum-sa-lucrezi-de-acasa