| Mariustefan a întrebat:

As vrea sa incep un proiect online, dar nu stiu cum, sau cu ce sa incep prin al crea? Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| XPraFF a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ai webhost, dupa trebuie sa ai domeniu, dupa iti trebuie niste cunostinte despre HTML. De acolo te descurci. Funda?

| Mariustefan explică:

Hey, nu prea inteleg ce mi-ati dat dar, ca sa va contactez va rog frumos sa-mi da-ti contul de facebook deoarece nu sunt sigur ca va pot contacta me email, acolo vorbim despre ce e vorba despre "CONCTAT".