| Deea_Raluca_1998 a întrebat:

As vrea sa ma angajez la vara. Dar nu stiu ce sa fac.
(Nu ma pricep la nimic )
Aveti idei. Sau poate căutaţi voi ceva.

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Vanzatoare la magazin sau la inghetata ai putea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intră pe Youtube și fă-ți un vlog.
Fă câte un film de 1-2 minute în fiecare zi (vei vorbi acolo despre tot ce-ți trece ție prin cap).
Banii îi vei câștiga din reclame (programul Adsense).

| AlexSalling a răspuns:

Ospatara la un restaurant. E cel mai simplu job pe care-l poti avea. Se plateste destul de bine, ne-mai vorbind de bacsis.

| Laariss a răspuns:

Stai cu copii (1, 2 ) poți face diferite activități cu ei, de exemplu poți să te joci jocuri distractive, vizionați filme animate, faceți felicitări, ieși afară cu ei la joacă, sunt atât de multe jocuri super. Găsiți o mulțime de activități mai ales ca cei mici sunt atât de inventivi.

Sau găsește un job pe olx

| SenZTime4U a răspuns:

Poti incerca sa faci bani prin intermediul unui program numit EarnMoney, care iti da un bonus de 10 dolari pentru start si intre 0.5 si 10 dolari pe zi in functie de puterea calculatorului/laptopului tau.

Aici este link-ul de unde poti descarca aplicatia.Te poti uita pe Youtube pentru a te convinge ca aplicatia nu este un scam
https://earnmoney.download/?id=277421