| alinutzaaa_7460 a întrebat:

Buna:* as vrea sa ma angajez si eu vara asta dar am 15 si nu stiu unde :-s dati-mi si mie idei va rog:X:*dau fundita:X

5 răspunsuri:
| DomnisoaraLove a răspuns:

Ajuta si u oamenii la caratul graului ca vine sezonul treieratului la porumb cara apa la un mort [penibil dar iei ceva bani] ajuta copii mai mici la invatat stii u ca un fel de meditatie e chiar ok eu am incercat treaba cu meditatia mergeeeee... sper ca te-am ajutat.succes ti-as mai fi dat idei dar ai doar 15 ani deecciii... oricum sa ai spor fundita?

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Ce ai 15?:]]
Nu prea priiicep straight face.
In fin, poate intelege alt cineva.;]

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Ce ai 15? :]]]]
15 poti sa ai si :caini, copii, dorinte etc.

| ioanapantea a răspuns:

La vreun bar.

| LoRy_1580 a răspuns:

Baga id loredana4ionut@yahoo.com si te pot ajuta...si eu am fost in situatia tahappyIntra pe id meu si iti voi da detaliile! Un lucru fara program si civilizat!