| bb_7189 a întrebat:

Am 17 ani si vara asta as vrea sa imi fac o mica afacere, sa vand ceva sau sa ma angajez undeva nu stiu. Aveti idei? Si ce parere aveti de tinerii care lucraza la restaurante vara la mare? ca ma gandeam si la posibilitatea asta

Răspuns Câştigător
| elvisedy a răspuns:

Poti intra in cadrul unei firme pentru ati crea o cariera si care sa te ajute tot timpul in viata asa cum fac multi tineri de varsta ta.

8 răspunsuri:
| Ana_6561 a răspuns:

Ai putea sa te inscri ca reprezentant avon si poti sa iti faci propria afacere, sa ai echipa ta, nu te costa nimic inscrierea etc. Daca vrei mai multe detalii intra pe avon016190

Răspuns utilizator avertizat
| Malvina24 a răspuns:

Tinerii care lucreaza vara la mare castiga bani frumusei in fiecare an mai ales ca acolo se mai lasa si bacsis decat la un restaurant obisnuit din oras! si eu as vrea sa ma angajez dar oricum nu m-ar lasa ai mei asa departe (cum ar fi la mare) desi am 18 ani!

| nico1988 a răspuns:

Te poti inscrie ca si reprezentant Oriflame.
Iti poti dezvolta o afacere cu investitii 0.
Pentru mai multe detalii intra pe nicol_oriflame@yahoo.com
o zi buna!

| gabriela a răspuns:

La inghetata e bine! la mare la inghetata, la restaurant e greu la 17 ani.

| Molly1 a răspuns:

Du-te la McDonald's si angajeazate acolo lucrezi 4 ore pe zi si lunar iti dau 4 milioane.nu e o suma foarte mare dar...parerea mea este ca sunt copii muncitori si au cap sa isi faca bani singuri...nu trebuie sa-ti fie rusine!

| LoreEm a răspuns:

Sa ma gandesc la un magazin sau la restaurant