| Daniel_Avadanei_1996 a întrebat:

As vrea sa ma angajez sa impart pliante vara aceasta.Stiti vreo firma de acest gen serioasa care sa plateasca cat de cat decent? Am cautat pe google, nu sunt foarte multe anunturi de acest gen majoritatea cautand fete?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anunturi de acest gen nu apar pe net. Sint foarte cautate. Dar, in fiecare oras mai mare exista 2-3 firme care impart pliante/reclame pe strada sau in cutiile de scrisori. Se afla prin cunostinte, in cel mai bun caz in mica publicitate locala. Eventual de la cei care impart pliante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Vorbeste cu cei care impart pliante.Pe internet nu se gasesc.

| DamarisGalea a răspuns:

Daca vreti sa castigati ceva banuti in plus in timp ce veti imparti pliante va puteti inscrie aici: http://bit.ly/18fdLSq

| AmSiOBicicletaDeja a răspuns:

Si eu tot asta caut. Sunt din pitesti. Are cineva vreo idee unde ma pot duce?