| NicoTery a întrebat:

As vrea sa-mi caut de serviciu.Problema e ca am 15 ani.Ce servicii mi-ati recomanda? As dori mai mult sa fie in fata PC.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce calificare ai la 15 ani de vreis a lucrezi?

| vangaelis a răspuns:

laughing) go to school, baby. La birou nu ajungi asa usor

| fany22 a răspuns:

Salut! ...pe primul plan este scoala, dar daca ai mult timp la dispozitie in fata PC...si vrei sa catigi un banut, atunci trebuie sa-ti faci un card valabil online(VISA, MASTERCARD) in euro sau $, dupa care cauta-ma.
Toate cele bune.

| Allexandrrru a răspuns:

Http://annopayss.blogspot.ro/
un blog unde ai mai multe informatii despre ce ai putea face sa strangi bani online