| DeViL101 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot face o tara mica aproximativ 50 de hectare sau 500000 de metri patrati si cat m-ar costa? Tara va fi moderna + clasic.

4 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Intre 50mii euro si 500 mii euro, daca imi trimiti intr-un cont bitcoini de valoare asta te ajut sa iti faci propria tara.

| DeViL101 explică (pentru DimLight):

Cum poti sa ma ajuti?

| RomanescuRareş2000 a răspuns:

Un copil de 9-10 ani vrea sa isi faca o tara... straight face.Cat de curand voi auzi ca unii copii au vrut sa-si injunghie parintii ca nu le-au cumparat luna de pe cer (la propriu).De curiozitate: Tu chiar crezi ca e asa de usor sa faci o tara? Banuiesc ca nu o vei pune in gradina. Va fi o monarhie sau o republica? (adica va fi condusa de un rege sau de un pesedinte?). Tot ce pot spune este ca ai planuri marete si chiar e bine ca iti vin asemenea idei, insa fii putin mai realist. Sa ai o zi buna! happy

| Simpatic a răspuns (pentru RomanescuRareş2000):

Mai posibil este, nu vezi ca strainii au cumparat bucati din Romania, posibil este dar nu de catre el ci de catre megacoroporatii astea de masoni.