| Popescu_Costel_1975 a întrebat:

As vrea sa stiu daca imi pot afla soldul cu cardul bt transilvania pe bancomatele din Italia Roma.

Răspuns Apreciat de Editori
| Evolution a răspuns:

De pe orice bancomat se poate afla soldul. O sa iti ia un anumit comision pentru asta si pentru fiecare operatiune. Ma rog, nu e exagerat de mare.
Iti recomand sa iti activezi mobile banking sau internet banking, este 1 leu pe luna (internet banking) sau 5 lei pe luna (mobile banking) si iti poti verifica oricand pe calculator sau telefon sau ambele (depinde cum alegi) si sa faci diferite operatiuni din cont.
Succes!