| Anonimus12368j8 a întrebat:

Salut,am un card de la banca transilvania, cel mai apropiat bancomat este de la Raiffeisen vreau doar sa verific soldul este risc sa îmi blocheze cardul sau pot vedea soldul chiar dacă e Raiffeisen?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu poti verifica soldul la alt bancomat. Poti scoate bani dar ti se retine un comision.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poti decat la banca transilvania, daca bagi cardul in alt bancomat te comisioneaza pierzi banii care îi ai pe card, mergi la banca transilvania ce o fi asa greu ca nu ai 80 de ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca vei vedea soldul, poti doar sa extragi

| Lioana a răspuns:

La bancomatul altei banci poti doar sa scoti bani. Cu comision bineinteles.
Soldul contului il poti vedea doar la bancomatele BT. Sau online in contul BT24. Sau pe telefon din aplicatia BTpay.

Răspuns utilizator avertizat
| 1234568807 a răspuns:

Nu ai cum sa vezi cati bani ai la o banca de pe un bancomat al altei banci

| Yordache_Samuel_1994 a răspuns:

Instalează aplicații sa vezi soldu pe telefon

| LaurFLOREA a răspuns:

Nu iti blocheaza cardul, insa nu iti va arata nici soldul!