| Tputpu35 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce anume se tine cont in momentul in care se face un pariu la fotbal

Spre exemplu,cea mai simpla strategie este de a tine cont de clasamentul echipelor

Mai sunt si alte chestii precum daca se joaca acasa sau nu, sunt incepator

As dori sa stiu mai multe lucuri despre care trebuie a se tine cont
In pariere, ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

Toate sfaturile sunt binevenite!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Zici ca toate sfaturile sunt acceptate de tine?
cel mai bun sfat este sa te lasi de pariuri pana nu devii dependent!
nu au fost create pentru ca cei care pariaza sa iasa castigatori in final, iar dintre cei care joaca doar o mica parte si castiga!
In final nu exista prea multe strategii ci tine de sansa, de asta si apriurile sportive pot face parte din marea familie a jocurilor de noroc.
Pe langa sanse este adevarat ca unii au tot felul de strategii dar sunt si fani inraiti ai fotbalului, adica nu le scapa niciun meci, doar asta fac.
Iar cei care castiga des la pariuri sportive nu vor pune pe net nici ponturi reale nici nu vor da sfaturi pe bani sau gratuit, cei care o fac in schimb si cer si bani sunt escroci!