| Faranume242424 a întrebat:

As vrea SA transfer banii de pe PayPal in contul meu bancar, dacă transfer de ex 55€ in cont, cât primesc? Ce comision îmi ia?

3 răspunsuri:
| KanameKuran a răspuns:

55euro.
Nu au taxe pentru "withdraw". Banca ta, insa poate avea taxe pentru atunci cand primesti bani prin Paypal sau primesti bani in general.
Au taxe pentru cand trimiti bani(2.9% + 0.30$) sau esti platit prin paypal(2.9% + 0.30$).

Răspuns utilizator avertizat
| KanameKuran a răspuns (pentru Faranume242424):

Oficial, pe pagina lor scrie 3-5 zile, dar din experienta proprie iti pot spune ca sunt sanse sa ii primesti in aceeasi zi. Daca dureaza mai mult de 10 zile, contacteazai.