| antartica a întrebat:

As vrea sa va intreb daca nu stiti siteuri de firme constructii din arad care cauta alte firme de constructii(mai mici) sa lucreze pentru ei.
Lucrez in domeniul constructilor insa odata cu criza numai am lucrarii ...va rog foarte mult sa ma ajutatii daca puteti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dom' patron, ce-i asa greu sa postezi niste anunturi simple solicitand preluarea in subantrepriza a lucrarilor? poti sa faci asta pe orice site de anunturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anunt din Timisoara cauta meseriasi vezi aici http://www.publi24.ro/......86865.html