| bl00ndutza_9824 a întrebat:

As vrea si eu cateva sugestii pentru organizarea balului bobocilor, pareri, cum ar fi bine, ce ar trebui sa fac, ce nu ar trebui sa fac, o tema a balului...anumite probe care sa le pun bobocilor...si tot ce tine de acest eveniment..pls

Răspuns Câştigător
| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca a tahee heeorganizez balul si nu prea am idei... uite ca tema.ar fi de exemplu:cartoon network si atunci prezentatorii sa fie costumati, sa aveti un dans al starurilorthinking, o alta tema ar fi Liceenii din ziua de azi.aici ideile vin de la sine sau high school musical-puteti sa va inspirati de aici sau rebeliibig grin, mie cel mai mult mi-a placut tema heaven in hell si cred ca pe asta o sa o propun.aici prezentatorii sa fie sf.Petru si lucifer...sa aveti un dans cu ingeri si demoni... ceva muzica potrivita...sa faceti un proiect in powerpoint pentru inceputul evenimentului cu poze facute de voi.depinde de tema pe care o alegeti.Ca probe ar fi de exemplu sa ii puneti pe participanti, pe fiecare in parte sa imite o reclama. cea scrisa pe un bilet extras dintr'un bol. o sa va distrati la proba asta sau sa imite un animal. o idee de proba poate fi cea de cantat.melodii.cu o singura litera.de exemplu zlaughing. sau sa le dati sa extraga dintr'un bol un bilet cu o poezie si dintr'un bol un bilet cu un gen de muzica (rapp, rock orice)si sa ii rugati sa puna poezia pe muzica.ideea e sa va distrati cat mai multwinkingsucces. aa si daca ai si tu ceva idei. diferite de ale mele sa mi lee transmiti si miebig grinchiar as avea nevoie:*ceao

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cultura generalalaughing Statul in capbig grin, proba de dans evident, si ar fi haios daca concurentii ar purta mastihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu aceasta intrebare m-am ciocnit si eu acum...sad