| Prigat10 a întrebat:

Salutare. Sunt Clasa a 11-a si anul asta noi trebuie sa organizam Balul Bobocilor si am nevoie de cateva idei de la voi.Caut o tema, tema Balului, cateva propunei pentru concursuri, probe etc.

1 răspuns:
| TaLyDa a răspuns:

1.Tema:meserie sau ceva de genul.Si ai putea ca probe, fiecare sa fie imbracat corespunzator meseriei pe care si-o alege.de exemplu:daca cineva crea sa se faca politist, sa se imbrace in politist si sa spuna cate ceva acolo:de ce vrea asta...happy
2. miss talented...sau miss talent...si ca proba fiecare sa cante, sa danseze, sa isi arate talentul.
sau alte probe:luati un bol in care puneti multe hartiute pe care sunt scrise diferite "porunci"(alege pe cineva din sala si danseaza cu acea persoana etc)