| Prigat10 a întrebat:

Salutare. Sunt Clasa a 11-a si anul asta noi trebuie sa organizam Balul Bobocilor si am nevoie de cateva idei de la voi.Caut o tema, tema Balului, cateva propunei pentru concursuri, probe etc. Help me.

3 răspunsuri:
| danielcretu1980 a răspuns:

Tema poate fi Disco, sau Retro.
Toata lumea se intaorce in timp: vestimentatie, muzica si obiceiuri.
Iar probele pot fi in ton cu tema: dans Disco, karaoke pe Bee Gees (ha ha, sa vezi distractie), etc

| candora a răspuns (pentru danielcretu1980):

Ai niste idei foarte bune. Noi in trecut am pus femeia si ascensiunea ei, cu serenade la fereastra cintate de barbati, cu curtari de pe timpuri, deci intoarcerea in urma cu citiva zeci de ani mi se pare super.

| danielcretu1980 a răspuns (pentru candora):

Multumesc. n-am facut niciun efort happy
a venit natural.