| Cristi_Cryss_1997 a întrebat:

Asalut TPU,, in curand am sa ma angajez in Germania la un abator tonnies fleisch, cine a lucrat aici sa imi dea cat mai multe informatii. multumesc :*

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

A lucrat un cunscut, pregateste-ti hainele cele mai groase, e ger, lucrezi tot timpul la temperaturi sub 0 grade, dar ai echipament, ai manusi si halate si tot tacamul. dar tot frig este, de aceea iti spun ia-ti cele mai groase haine. in rest multa munca, cum e la germani si cat mai putina vorba. succes.