| romi08 a întrebat:

Asi dori sa lucru in strainatate la agricultura sau ferme sau abatoare, dar nu stiu ce firma trimite la sigur oameni in strainatate din arad...ma puteti ajuta cu niste raspunsuri?

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Pentru a pleca la sigur nu poti avea incredere in toti. Cel mai sigur este sa ai ceva bani la tine in caz de angajatorul este neserios sa ai vreo 500 euro la tine preventiv pentru mancare sau mai rau reintoarcerea in tara.

| costan a răspuns:

Completeaza un formular de pe acest site pentru intocmirea dosarului de munca in Germania sau Austria, dupa inscriere i-a legatura telefonic cu firma: http://www.mediator-jobs.com/ Bafta