| alexutzu00791 a întrebat:

Ati auzit de Lockerz? Dau invitatii la "amibotea@yahoo.com"

6 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

La fel accesati si www.webmoneyhq.ws

| Chocolate a răspuns:

Nu am auzitstraight face...despre ce este vorba pe acest site? ce este pe el?batting eyelashes

| alexutzu00791 explică:

Pentru necunoscatori:E un site strain, in colaborare cu facebook. Trebuie sa strangi PTZ(puncte). Cu acele puncte poti sa ti cumperi lucruri de pe site. E destul de tarehappy

| n0name a răspuns:

Locker.am auzit, dar nu situ cu precizie ce este thinking imi poti explica si mie te rog frumos? poate onorez si eu cu prezenta... oricum.are cunoscut. vyly!

| ione_4523 a răspuns:

Nu

| razvan0311 a răspuns:

Http://invite.lockerz.ro? id=razvan0311
pentru mai multe detalii si sfaturi add razvan_0311@yahoo.com