| TheBlueButterfly a întrebat:

Ati luat careva medicamente MENTAT? Cum vi se par? Te ajuta cu ceva? Au efecte adverse?

Răspuns Câştigător
| camryn a răspuns:

Da, te ajuta, mai ales in perioade de stres (gen examene). Se iau 2 tablete dimineata si 2 seara, si nu au efecte adverse, pentru ca sunt din plante.
Totusi, mie mi s-a parut mai eficient Memorite-ul (tot din ierburi si ala), insa n-am mai gasit pe la Plafar. Dintre astea 2, ti-l recomand pe ultimul (se comercializeaza sub forma de capsule si se iau 2/zi, una dimineata si una seara), insa e bun si Mentat-ul daca nu gasesti.