| Anonimul151 a întrebat:

Atunci când deschizi o firmă poti pune mai multe cod-uri CAEN, în funcție de ceea ce vrei sa faci, să vinzi.

Dacă de exemplu, am un automat de produse, amplasat intr-o anumită locație ( acesta nu eliberează bon ), vinde produse alimentare. Pe lângă asta, mai poți adauga cod-ul caen prin care faci obiecte handmade și pe care sa le vinzi? Sau trebuie o nouă firmă. Bineînțeles, la aceste produse trebuie să am casă de marcat și să dau bon.

Precizez faptul că e doar o întrebare. Nu am ceea ce am zis.

Doresc răspunsuri la întrebare, nu doresc răspunsuri pe lângă acest subiect!

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Poti sa pui toata lista de coduri CAEN. Dar recomandatr este sa pui acele coduri care sunt adiacente codului principal.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți să pui.