| anonim_4396 a întrebat:

urmeaza sa deschid un magazin cu codul caen 4719 si as vrea daca stie cineva sa ma lamureasca si pe mine cu un lucru... pe codul 4719 pe langa produse nealimentare pot vinde si cateva produse alimentare ambalate cum ar fi: chips-uri,cornuri,faina,malai,ulei, otet...?

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Pe la ga acest cod caen, poti pune un altul secundar pentru produse alimentare

| SynapseNinja a răspuns:

Din ce știu eu, nu, doar dacă îți pui și un al doilea cod caen pentru produsele alimentare (te uiți tu care e). Dar cel mai bine te duci la o consultanta în afaceri.