| Claudiu69252915 a întrebat:

Aveți idee ce salariu este la Mcdonald's pentru part time 4 ore?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde ce faci, poate fi jumatate din salariul minim pe economie, respectiv 1.115 lei brut si 673 lei net (in mana).

| Andry01 a răspuns:

Nu stiu cat te va ajuta raspunsul meu, dar iti sugerezi sa te uiti si pe site-ul undelucram.ro. Acolo cauti compania ce te intereseaza si de multe ori fostii angajati dau si astfel de detalii. Sper sa te ajute. Si succes.